Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor

Celem BIG InfoMonitor jest wspieranie bezpiecznego obrotu gospodarczego, poprzez oferowanie dostępu do baz zawierających informacje gospodarcze na temat rzetelności płatniczej Przedsiębiorców i Konsumentów.

BIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników, który jest niezwykle skutecznym sposobem na szybkie odzyskanie niespłaconych należności i znakomitym sposobem na motywowanie Kontrahentów do terminowego płacenia rachunków w przyszłości.

BIG udostępnia również bardzo skuteczny sposób udokumentowania wiarygodności firmy, jakim jest posiadanie Certyfikatu "Firma Wiarygodna Finansowo".

BIG InfoMonitor to najskuteczniejsze Biuro Informacji Gospodarczej w Polsce, dające dostęp do największych i najważniejszych bazy danych informacji gospodarczych!


BIG InfoMonitor jest niezbędny, gdy potrzeba:

 • Odzyskać należności - biuro pomaga skutecznie odzyskiwać należności od Kontrahentów (tzw. "miękka windykacja"). Na fakturach, w umowach i na innych dokumentach mogą Państwo informować Kontrahentów o korzystaniu z usług BIG InfoMonitor, co oznacza wpisanie ich do "Rejestru Dłużników w BIG InfoMonitor", aby łagodnie, aczkolwiek stanowczo przestrzec ich przed skutkami niewywiązania się ze zobowiązań.
 • Potwierdzić własną wiarygodność - "Raport o sobie" potwierdzający rzetelność płatnika, to argument w negocjowaniu lepszych warunków kredytowych, atut podczas udziału w przetargach, pomaga w zdobywaniu nowych kontraktów. Ten dokument potwierdza pozycję firmy na rynku jako rzetelnego i wartościowego partnera biznesowego.
 • Sprawdzić Kontrahentów - przed podjęciem współpracy z Kontrahentem warto sprawdzić czy w przeszłości terminowo spłacał on swoje zobowiązania wobec banków i innych Przedsiębiorców (dostęp do Rejestru Dłużników w BIG InfoMonitor oraz do największych baz bankowych!).

Z usług tych można skorzystać logując się na stronie www.big.pl

Informacje od BIG InfoMonitor trafiają do Banków. To jedyne takie Biuro Informacji Gospodarczej w Polsce, które dzięki współpracy z Biurem Informacji Kredytowej SA oraz Związkiem Banków Polskich, udostępnia wszystkim bankom komercyjnym informacje gospodarcze ze swojego Rejestru Dłużników w BIG InfoMonitor. Raporty te są przez banki wykorzystywane m.in. przy podejmowaniu decyzji kredytowych. W tym m.in. tkwi tajemnica siły BIG InfoMonitor przekładająca się na najwyższą skuteczność na rynku.


Korzyści płynące ze współpracy:

 • bardzo wysoka skuteczność w ściąganiu należności,
 • zdecydowany spadek liczby dłużników i wartości zaległych wierzytelności,
 • możliwość odzyskania należności uważanych do tej pory za przedawnione i niemożliwe do dochodzenia na drodze sądowej,
 • poprawa płynności finansowej, unikanie zatorów płatniczych,
 • niski koszt odzyskania wierzytelności, w porównaniu z egzekucją sądową, unikanie wielu długotrwałych i kosztownych procesów sądowych,
 • obniżanie kosztów finansowania działalności,
 • wczesne wykrycie ewentualnych nierzetelnych Kontrahentów jeszcze przed podpisaniem umowy, ograniczenie ryzyka poniesienia poważnych strat finansowych,
 • dostęp i wymiana danych z ogromnymi bazami sektora bankowego - znaczne wzmocnienie efektów prewencyjnych i windykacyjnych,
 • kreowanie wizerunku firmy, która konsekwentnie i wg przejrzystych reguł postępuje z dłużnikami.

InfoMonitor wydaje również serię raportów, które w przejrzysty sposób prezentują informacje o długach w Polsce. To najlepsze tego typu opracowanie. Raport publikowany jest pod nazwą InfoDług, dziale Raporty.


Więcej informacji na temat współpracy ze BIG InfoMonitor udzielą Państwu nasi Doradcy. Wystarczy umówić się na spotkanie w wybranym regionie:

Kontakt z Doradcą CIG


Strona internetowa BIG InfoMonitor: www.infomonitor.pl


 

Rozmiar tekstu:

Get Adobe Flash player